Електронна доставка документів

Отримуйте необхідний матеріал без затрат часу і коштів, будьте в курсі останніх тенденцій в галузі медицини та організації охорони здоров’я – не приходячи до бібліотеки.

Для замовлення послуги з дистанційного обслуговування зареєструйесь, надіславши свої дані на електронну адресу : medlibzp@gmail.com

  • П.І.Б.
  • Рід діяльності (спеціальність)
  • Ваша електронна адреса
  • Тематика надходжень, які Вас цікавлять

Післяреєстрації Ви будете отримувати на свою електронну адресу перелік нових надходжень з обраної Вами теми. Ви може замовити повний текстовий варіант (сканування у форматі PDF) обраної статті чи розділу із отриманого переліку або замовити необхідний матеріал, наявний у фондах бібліотеки. Також Ви маєте змогу замовити тематичну підбірку із Вашої теми або поставити запитання у режимі діалогу у viber чи e-mail.

Прийом замовлень відбувається автоматично і цілодобово. Виконання запитів здійснюється у режимі роботи бібліотеки упродовж від кількох годин до двох робочих днів.

Всі послуги з дистанційного обслуговування – підготовка довідок, відповіді на запитання, електронна доставка документів тощо – відбуваються на безоплатній основі.