Про бібліотеку

Вже понад 70 років радісно вітає своїх відвідувачів Запорізька обласна наукова медична бібліотека.

Перші кроки бібліотеки припали на досить важкі повоєнні часи, коли її фонд розміщувався в одній з кімнат фармшколи разом із шкільною бібліотекою. Стрімко летіли роки, а з ними зазнавала суттєвих змін бібліотека, яка вже отримала спеціальне приміщення. Фонд швидко поповнювався профільними виданнями.

Сьогодні, у 21 столітті, у час народження нових ідей, Запорізька обласна наукова медична бібліотека має можливість надавати набагато більше послуг, ніж у минулі часи. Зокрема, завдяки дистанційному обслуговуванню в користувачів зявилась унікальна можливість отримувати інформацію, не знаходячись безпосередньо у бібліотеці. Для цього необхідно заповнити анкету й обрати тему надходжень. Обрані користувачами копії статей надсилаються протягом 1-2 днів на їхню електронну адресу.

На сайті також є спеціальний розділ “Електронна доставка документів”. Ця послуга дозволяє отримувати електронні копії статей.

Колектив Запорізької обласної наукової медичної бібліотеки завжди відповідально та професійно ставиться до виконання своєї роботи.

Чекаємо вас за адресою: вул. Перша ливарна, 38.