Послуги

Запорізька обласна наукова медична бібліотека пропонує своїм користувачам широкий спектр традиційних та сучасних форм обслуговування. Слід зазначити, що співробітники бібліотеки враховують темп життя сучасних громадян та зміну потреб користувачів бібліотеки.

  • До ваших послуг – великий фонд наукової, навчальної та довідкової літератури (як нові, так і раритетні видання), а також журнали з медицини й суміжних наук, фахові газети, бюлетені, інформаційні листи.
  • Працювати з нашим фондом Ви маєте змогу у зручній читальній залі (співробітники бібліотеки виконають на замовлення скан- або ксерокопію необхідної Вам інформації) або можете оформити абонемент і брати потрібну літературу додому.
  • Щоб стати нашим читачем, вже не треба безпосередньо приходити в бібліотеку – достатньо стати абонентом дистанційного обслуговування. Заповніть анкету, вкажіть свою електронну адресу і коло тем – й одержуйте щотижневу розсилку нових надходжень ОНМБ! Обравши матеріали, що Вас зацікавили, Ви безкоштовно отримаєте на свою електронну адресу їхні повнотекстові копії.
  • Пошук інформації став легшим і зручнішим. Окрім традиційних каталогів, до ваших послуг – електронний каталог, безкоштовний доступ до мережі Інтернет та Wi-Fi. На замовлення бібліограф підготує для Вас тематичні бібліографічні списки та допоможе з присвоєнням шифру УДК при підготовці матеріалів до публікації.