Послуги

Запорізька обласна наукова медична бібліотека пропонує своїм користувачам широкий спектр традиційних та сучасних форм обслуговування.

  • До ваших послуг – великий фонд наукової, навчальної та довідкової літератури (як нові, так і раритетні видання), а також журнали з медицини й суміжних наук, фахові газети, бюлетені, інформаційні листи.
  • Працювати з нашим фондом Ви маєте змогу у зручній читальній залі (співробітники бібліотеки виконають на замовлення скан- або ксерокопію необхідної Вам інформації) або можете оформити абонемент і брати потрібну літературу додому.
  • Щоб стати нашим читачем, вже не треба безпосередньо приходити в бібліотеку – достатньо стати абонентом дистанційного обслуговування. Заповніть анкету, вкажіть свою електронну адресу і коло тем – й одержуйте щотижневу розсилку нових надходжень ОНМБ! Обравши матеріали, що Вас зацікавили, Ви безкоштовно отримаєте на свою електронну адресу їхні повнотекстові копії.
  • Пошук інформації став легшим і зручнішим. Окрім традиційних каталогів, до ваших послуг – електронний каталог, безкоштовний доступ до мережі Інтернет та Wi-Fi. На замовлення бібліограф підготує для Вас тематичні бібліографічні списки та допоможе з присвоєнням шифру УДК при підготовці матеріалів до публікації.